Купи!

Полица за над тоалет школка

1,290.00 ден

Со полицата за бања можете ефикасно да го искористи неискористениот простор над тоалетната школка, создавајќи повеќе дополнителен простор за складирање.

Compare

Опис

Со полицата за бања можете ефикасно да го искористи неискористениот простор над тоалетната школка, создавајќи повеќе дополнителен простор за складирање. Совршено за вашата бања или просторија за перење.
 
Модерен дизајн и убава надворешна форма во бела боја.
 
Димензии: 160x50x25cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полица за над тоалет школка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…