Полиција детски сет со стаза на два спрата

1,790.00 ден

Полиција детски сет со стаза на два спрата. Одлична забава за вашето дете додека ги вози автомобилите на стазата и катната гаража.

Compare

Опис

Полиција детски сет со стаза на два спрата. Одлична забава за вашето дете додека ги вози автомобилите на стазата и катната гаража.
Играњето со многу различни коцки ја развива умешноста на детето, му дава самодоверба да се движи самостојно и позитивно влијае на неговиот сетилен развој, го учи да се фокусира и да се концентрира во текот на играта. Неограничените можности за создавање и градење ја зголемуваат креативноста и ја развиваат имагинацијата на вашите најмили.

Производ вклучува 2 автомобили.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полиција детски сет со стаза на два спрата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…