Купи!

Помошник во кујна со 11 елементи

590.00 ден

Вашиот помoшник во кујна кој ќе ви го скрати времето за готвење од подготовка до сервирање на храната. Храната може да биде исецкана на кубети, стапчиња или како и да посакате на парчиња и со тоа нема да заштедите само време туку ќе имате и посредена кујна без голем број ножеви и неред.

Compare

Опис

Вашиот помoшник во кујна кој ќе ви го скрати времето за готвење од подготовка до сервирање на храната. Храната може да биде исецкана на кубети, стапчиња или како и да посакате на парчиња и со тоа нема да заштедите само време туку ќе имате и посредена кујна без голем број ножеви и неред.
 
Карактеристики:
– Лесен за чистење и расклопување
– Капацитет 1500мл за чување на храната свежа
– Лесно и употребливо за секоја храна
– Ви заштедува време и пари
– Безбедно за деца
– Вашите прсти никогаш нема да ги допрат сечилата
– Храната ќе ви биде почиста зашто што нема да доаѓа многу во допир со раце и прсти
– 5 Различни делови за 11 начини на сецкање на храната

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Помошник во кујна со 11 елементи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…