Практичен организатор

290.00 ден

Овој организатор има уникатен дизајн кој помага за чување предмети кои постојано треба да ви будат на дофат на рака. Користете го овој организатор на потпирачите за рака на вашиот мебел.

Compare

Опис

Овој организатор има уникатен дизајн кој помага за чување предмети кои постојано треба да ви будат на дофат на рака. Користете го овој организатор на потпирачите за рака на вашиот мебел. Чувајте сè уредно складирано во овој организатор како што е далечински управувачи, очила за читање, списанија, храна, пијалаци и друго.Едноставно ставете го организаторот преку потпирачот за рака, а потоа ставете се што Ви е потребно и е подготвен за употреба.Одговара на повеќето каучи, фотељи и столчиња за раце.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Практичен организатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…