Практична корпа за играчки

290.00 ден

Без неред во вашиот дом и собата на вашето малечко, практична корпа за складирање на играчки со интересен дизајн.

Нема на залиха

Compare

Опис

Без неред во вашиот дом и собата на вашето малечко, практична корпа за складирање на играчки со интересен дизајн. Лесно се склопува доколку имате потреба од заштеда на простор додека вашето детенце си игра со омилените играчки.
Димензии:45x45cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Практична корпа за играчки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…