Купи!

Преносен мини електричен џусер блендер

690.00 ден

Мини мултифункционален џусер: може да се користи како џусер или за правење смути или милкшејк.
Свеж и здрав напиток за само 60 секунди.
Compare

Опис

Мини мултифункционален џусер: може да се користи како џусер или за правење смути или милкшејк.
Свеж и здрав напиток за само 60 секунди.
Изработен од нетоксични, здрави материјали.
Лесен за употреба и за миење.
Користи USB порта за полнење што го прави лесен за напојување. Можете да го наполните на лап топ, во USB портата ви вашиот автомобил, мобилен телефон и слични уреди
Спецификација:
Материјал: ABS+ PP+PC
Достапни бои: сина, розева и зелена
Мотор: DC 3.6V
Батерија: 2000mAh 3.7V
Димензии: 22*7cm
Тежина: околу 345g
Содржина: 380ml
Во пакувањето е вклучен и USB кабел за напојување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Преносен мини електричен џусер блендер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…