Преносен соковник

690.00 ден

Преносен соковник, мултифункционален џусер: може да се користи како џусер или за правење смути или милкшејк.

Compare

Опис

Преносен соковник, мултифункционален џусер: може да се користи како џусер или за правење смути или милкшејк.
Свеж и здрав напиток за само 60 секунди.
Изработен од нетоксични, здрави материјали.
Лесен за употреба и за миење.
Користи USB порта за полнење што го прави лесен за напојување. Можете да го наполните на лап топ, во USB портата ви вашиот автомобил, мобилен телефон и слични уреди
Спецификација:
Материјал: ABS+ PP+PC
Достапни бои: бела и розева
Мотор: DC 3.7V
Батерија: 1200mAh 3.7V
Димензии: 80 x 80 x 22.3cm
Тежина: околу 345g
Содржина: 380ml
Во пакувањето е вклучен и USB кабел за напојување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Преносен соковник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…