Преносен Bluetooth звучник + гратис микрофон

1,690.00 ден

Караоке bluetooth безжичниот звучникот доаѓа со гратис микрофон кој е неопходен за секоја добра караоке забава, роденден, како и домашно опуштање и пеење на вашата омилена песна.

Compare

Опис

Преносен Bluetooth звучник + гратис микрофон. Караоке bluetooth безжичниот звучникот доаѓа со гратис микрофон кој е неопходен за секоја добра караоке забава, роденден, како и домашно опуштање и пеење на вашата омилена песна.
Звучникот е со приклучок за полнење и приклучок за микрофон.

Карактеристики:
-Преносен Bluetooth звучник, работи на растојание до 10 метри.
-Компатибилен со сите Bluetooth уреди, како паметни телефони, таблети, iPod
-Компатибилен со FM радио
-Интерфејс за експанзија: USB.
-Влезен напон: DC 5V.
-Капацитет на батеријата: 3,7V-1200 mAh.
-Меморија: 32 GB

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Преносен Bluetooth звучник + гратис микрофон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…