Преносна масичка за лаптоп со кулер

850.00 ден

Со преносната масичка за лаптоп со кулер до поголема работна удобност!

Compare

Опис

Со преносната масичка за лаптоп со кулер до поголема работна удобност!
Често седите со вашиот лаптоп во кревет или на под, без разлика дали работите до доцна во ноќта или гледате филмови … и се е во ред, се додека не помине извесно време и вашиот лаптоп ќе почне да загрева и непријатно да ве притиска.
Преносната масичка за лаптоп со кулер ќе ви овозможи долго да уживате во вашата омилена додека работите со филџан кафе, удобно гледаќи некој филм со вечера, појадувате или пишувате.
 
Карактеристики на производот:
Погоден за сите видови преносни компјутери
Изработен од високо квалитетна пластика
USB кабел
Прилагодување на височината и ногарките
Држач за чаши
Подлога за глувчето
Двоен вентилаторот за ладење – поврзан преку USB
Погоден за сите места каде што се користи лаптоп,за читање,цртате, пишувате или јадете
Ултра тенок (само 3,6 cm), лесен, издржлив
Издржува тежина до 25 кг
315x560x36.1mm
Тежина: 1,59kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Преносна масичка за лаптоп со кулер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…