Преносна скара за пикник

1,390.00 ден

Скарата не е резервирана само за лето, уживаме во неа во текот на целата година, а особено на празникот на трудот.

Compare

Опис

Скарата не е резервирана само за лето, уживаме во неа во текот на целата година, а особено на празникот на трудот. Но не е доволно само да се запали оган и да се стави месото. Ако сакате совршена скара, потребна ви е оваа скара!!!
Карактеристики:
-Стилски изглед, практична и лесна за чистење.
-Специјално дизајнирани за кампување или други активности на отворено.
-Со цврста мрежа за печење и доволно простор за скара, побрзајте за да ја пробате.
-Добар дизајн на вентилација, ќе уживате во вкусната, но не и изгорена храна
-Лесна за ракување, лесна за носење, мини-големина одговара за ставање во багажникот на автомобилот
-Димензии:43x28x28cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Преносна скара за пикник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…