Преносна сушара за алишта

450.00 ден

Преносна сушара за алишта совршена за внатрешна или надворешна употреба. Сушарата има доволен простор за сушење, можете да ја користите за облека, крпи, чорапи.

Compare

Опис

Преносна сушара за алишта совршена за внатрешна или надворешна употреба. Сушарата има доволен простор за сушење, можете да ја користите за облека, крпи, чорапи.
Лесна и едноставна за монтирање и демонтирање што ви овозможува да ја користите секогаш кога ќе ви биде потребна. Склопена не завзема многу простор што ја прави едноставна за складирање.

Димензии: 52x18x34.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Преносна сушара за алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…