Преносно креветче со заштитна мрежа против инсекти

590.00 ден

Се што ви е потребно за безгрижен сон на вашето најмило.

Нема на залиха

Compare

Опис

Се што ви е потребно за безгрижен сон на вашето најмило. Модерен дизајн кој спречува комарците, мувите и останатите инсекти да го нарушат спиењето на вашето малецко и да го заштитат од убоди. Го зголемува чуството на сигурност кај секој родител.
Душечето и перничето се изработени од прочистен памук, ткаенина мека и удобна за бебињата. Мрежата е изработена од висококвалитетен материјал.
Лесно и едноставно за употреба и транспорт, со тоа што се собира не зафаќа многу простор .
Во пакетот е вклучено преносно ктеветче со заштита од комарци и перниче.
Карактеристики:
Расположливи бои: розева
Димензии: 47 x 95 x 40 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Преносно креветче со заштитна мрежа против инсекти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…