Прилагодлив калап за сечење слоеви за торта

390.00 ден

За совршени слоеви на вашата торта. Прилагодлив калап за сечење слоеви за идеално округла торта.

Compare

Опис

За совршени слоеви на вашата торта. Прилагодлив калап за сечење слоеви за идеално округла торта.
Дијаметар: 24cm-30cm
Висина: 8.5cm
Материјал: нерѓосувачки челик

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Прилагодлив калап за сечење слоеви за торта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…