Прскалка под висок притисок

950.00 ден

Прскалка под висок притисок која работи на вашиот стандарден приклучок за вода! Нема потреба од пумпа со висок притисок! Овој неверојатен додаток за црево го претвора секое градинарско црево во совршениот алат за чистење со висок притисок.

Compare

Опис

Прскалка под висок притисок која работи на вашиот стандарден приклучок за вода! Нема потреба од пумпа со висок притисок! Овој неверојатен додаток за црево го претвора секое градинарско црево во совршениот алат за чистење со висок притисок.
Едноставно поврзете го со стандардно градинарско црево и прилагодете го млазот за миење на автомобилот, терасата, тенда, столчиња, дури и чамец.
Отстранете ја нечистотијата од прозорците, базенот, тротоарот на вашата куќа.
Прскалката под висок притисок го прави чистењето брзо и лесно!
Прскалката под висок притисок е изработена од висококвалитетни и трајни материјали.
Користи револуционерна технологија за компресија на вода за да создаде висока компресија од обична градинарско црево!

КАРАКТЕРИСТИКИ
• Чисти брзо и лесно!
• Измијте ги прозорците на вториот кат без скала!
• Користи револуционерна технологија за компресија на вода
• Отстранеете секаков вид на нечистотија и остатоци
• Само прицврстете ја прскалката под висок притисок на цревото, вклучете ја водата и вртете го регулаторот за да го добиете саканиот притисок
• Моќно чистење
• Долг животен век и лесно одржување

Сите додатоци се вклучени во пакувањето

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Прскалка под висок притисок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…