Купи!

Пумпа за балони електрична

1,500.00 ден

Пумпа за балони електрична, моќна и лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без напор да ги надувувате балоните. Само ја приклучувате во струја и ја користите. Има два излези за надувување на два балони истовремено.

Compare

Опис

Пумпа за балони електрична, моќна и лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без напор да ги надувувате балоните. Само ја приклучувате во струја и ја користите. Има два излези за надувување на два балони истовремено.

Технички карактеристики:

-600W напојување

-димензии 13x13x19cm

-два излези

Напомена: Производот не е апарат за хелиум!!!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пумпа за балони електрична”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…