Работилница за најмалите мајсторчиња

1,590.00 ден

Работилница за најмалите мајсторчиња. Детски сет алат, работилница, за најмалите мајсторчиња.Научи да работиш како тато со работилницата која е со богата опрема.

Compare

Опис

Работилница за најмалите мајсторчиња. Детски сет алат, работилница, за најмалите мајсторчиња.Научи да работиш како тато со работилницата која е со богата опрема.

Големата работилница е составена од 41 додаток, меѓу кои пила, чекан, клуч, штрафцигер, клешти, клуч за цевки, завртки, навртки, шајки и шлем.
Димензии: 21.2 x 67 x 46 см.
Препорачана возраст: од 3 до 8 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Работилница за најмалите мајсторчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…