Ракавица за одстранување влакна од миленици

190.00 ден

Нема повеќе влакна од вашиот миленик во вашиот дом со помош на ракавицата која го задржува вишокот влакна од миленичето.

Compare

Опис

Нема повеќе влакна од вашиот миленик во вашиот дом со помош на ракавицата која го задржува вишокот влакна од миленичето. Миленичето го добива потребното внимание, а вие во истото време го собирате вишокот непотребни влакна и нечистотии од него.
Се што треба да направите е да ја ставите ракавицата и да го галите вашето милениче. Погодна е и за животни со кратко влакно.

Карактеристики:
Вашето домашно милениче ќе го сака вистинскиот допир на вашите раце со ракавицата
Го имитира допирот на вашата рака со масажа Вклучува 180 меки силиконски издатоци за нега со леснотија
Влакното останува на ракавицата, што го олеснува чистењето и фрлањето на влакна, после потстрижувањето на вашето милениче
Вашата куќа останува чиста
Одлично за сите домашни миленици

Материјал: силикон
Големина: 23cmx15.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ракавица за одстранување влакна од миленици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…