Рамка во два дела со отпечаток

550.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени од раѓањето на вашето бебе со стил во оваа рамка со простор за фотографија, отпечаток од рачето и ноџето на вашето малечко и фотографија од ултразвук

Нема на залиха

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од раѓањето на вашето бебе со стил во оваа рамка со простор за фотографија, отпечаток од рачето и ноџето на вашето малечко и фотографија од ултразвук. Содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.
Рамката е достапна во три бои: бела, светло розева и светло сина
Димензии на производот: 31 х 20.5сm.
Доаѓа во сет со мастило
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рамка во два дела со отпечаток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…