Рамка за слика и 3D отпечатоци

890.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил во оваа рамка за слика со отпечатоци од рачето и ноџето на вашето малечко.

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил во оваа рамка за слика со отпечатоци од рачето и ноџето на вашето малечко. Оваа рамка составена од повеќе рамки содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.
 
Димензии на производот: 38x18cm
Доаѓа во сет со нетоксичен материјал за формирање 3D отпечаток
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рамка за слика и 3D отпечатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…