Рамка листа на гости со отпечатоци

390.00 ден

Со оваа оригинална рамка листа на гости со отпечатоци со висока сентиментална вредност, вашите гости можат да се овековечат со своите отпечатоци од прсти. Печат со боја и пенкало доаѓаат заедм со рамката.

Compare

Опис

Со оваа оригинална рамка листа на гости со отпечатоци со висока сентиментална вредност, вашите гости можат да се овековечат со своите отпечатоци од прсти. Печат со боја и пенкало доаѓаат заедм со рамката. Покрај тоа, оваа рамка листа на гости со отпечатоци има висока вредност за забава за вашите гости. Идеална за сите прослави, без разлика дали се работи за свадба, роденден, крштевка итн.
 
Материјал. пластика
Димензии: 42 x 32 x 2,5 cm
Вклучува: рамка, печат и пенкало
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рамка листа на гости со отпечатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…