Купи!

Рачен електричен масажер со микро вибрации

1,390.00 ден

Рачен електричен масажер со микро вибрации е опремен со четири различни глави за масажа за да им помогне на корисниците да ги релаксираат различните делови од телото.

Compare

Опис

Рачен електричен масажер со микро вибрации е опремен со четири различни глави за масажа за да им помогне на корисниците да ги релаксираат различните делови од телото. Користи високо квалитетен мотор, мотор со перформанси за ладење. Има непречено работење со намален шум. Неговата брзина на полнење е многу брза, а вградената батерија Li-Ion со голем капацитет од 2000 mAh, може да обезбеди од 2 – 3 часа работа по целосно наполнетост.

Спецификација:
-Влезен напон: 110 – 240V, 50 – 60Hz
-Номинален напон: 8.4V
-Номинална моќност: 24W
-Капацитет на батеријата: 2000mAh
-Брзина: 1200 – 3300 р / мин
-Опсег: 1 – 6 брзини
-Четири глави за масирање: Глава во форма на У, мала тркалезна глава, сферична глава, рамна глава
-Mатеријал: ABS
-Големина на производот (Д x Ш x В): 23.00 х 22.00 х 6.50 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачен електричен масажер со микро вибрации”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…