Рачен масажер со ролери

290.00 ден

Рачен масажер со ролери со кој можете да масира повеќе делови од телото. Ослободете се од болката во мускулите по долго седење, напорно вежбање или напорен работен ден.

Compare

Опис

Рачен масажер со ролери со кој можете да масира повеќе делови од телото. Ослободете се од болката во мускулите по долго седење, напорно вежбање или напорен работен ден.
Покрај масажата ја тонизира вашата кожа и влијае на намалување на целулитот.
Ширината е прилагодлива.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачен масажер со ролери”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…