Рачен миксер за палачинки и колачи

590.00 ден

Рачен миксер за палачинки и колачи, одличен за подготовка на смеса за печење на палачинки, вафли, мафини, крофни и сл.

Compare

Опис

Рачен миксер за палачинки и колачи, одличен за подготовка на смеса за печење на палачинки, вафли, мафини, крофни и сл. Лесен за употреба и чистење.
Практичен и издржлив за долгогодишна употреба. Мерни ознаки за дополнително олеснување на подготовката.  Ергономска рачка за прецизно и лесно користење. Одличен подарок за секој кој сака палачинки.
-Димензии: 18,5 cm / Дијаметар на горниот отвор: 10 cm / (приближно)
-Капацитет: 800 ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачен миксер за палачинки и колачи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…