Рачен мини сецко

260.00 ден

Рачниот Мини Сецко е повеќенаменски производ за кој не ви е потребна електрична енергија.

Compare

Опис

Рачниот Мини Сецко е повеќенаменски производ за кој не ви е потребна електрична енергија. Со Сецкото можете да сецкате, месо, зеленчук, овошје и јаткасти плодови. Сечилата се изработени од нераѓосувачки челик. Садот му е изработен од виско квалитетна пластика. Капацитет на садот е 0.3l. Димензиите на сецкото 13 x 8 x 9cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачен мини сецко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…