Рачен сецко за леб

350.00 ден

Рачниот сецко за леб е совршена алатка додаток за вашата кујна.

Compare

Опис

Рачниот сецко за леб е совршена алатка додаток за вашата кујна. Многу лесно и брзо исечете го лебот на безбеден начин и сервирајте го на вашата трпеза. Олеснителна алатка која на секого му е потребна.

Карактеристики на производот:
-Рачен сецко
-Материјал: пластика
-Одличен додаток за во вашата кујна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачен сецко за леб”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…