Рачен часовник – USB Запалка

950.00 ден

Сет спакуван во елегантна кутија од рачен часовник воедно кој е и USB запалка.

Compare

Опис

Сет спакуван во елегантна кутија од рачен часовник воедно кој е и USB запалка.Совршен подарок за секоја прилика. Часовникот може да се наполни преку USB интерфејс со кабел за полнење. Да се ​​има овој часовник значи дека можете да ги испразните џебовите и да го оставите запалката дома, бидејќи запалката е вградена во часовникот. Идеален подарок за вашите најблиски.

Сетот содржи:
-рачен часовник
-USB кабел за полнење
-кутија за часовникот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачен часовник – USB Запалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.