Рачна пегла на пареа

890.00 ден

Кажете збогум на напорното пеглање со рачната пегла на пареа безбедна за сите видови ткаенини.
Лесно и ефикасно испеглајте ја облеката. Совршена за службени патувања.

Compare

Опис

Кажете збогум на напорното пеглање со рачната пегла на пареа безбедна за сите видови ткаенини.
Лесно и ефикасно испеглајте ја облеката. Совршена за службени патувања. Рачната пегла е дизајнирана да ја испегла вашата облека исто како и професионалните машини во хемиското чистење и во модната индустрија. Пеглата е безбедна за сите ткаенини и пегла до пет пати побрзо од колку со обичното пеглањето.
Исто така, брзо и лесно ги отстранува непријатните мириси и ги пегла сите ткаенини за домаќинството.

Карактеристики:
Лесена и едноставна за употреба, наполнете со дестилирана вода, проѕирениот пластичен прозорец го покажува нивото на водата
Должина на кабел: 7.5 метри
Загрева за помалку од 3 минути
Големите отвори обезбедуваат моќен проток на пареа.
Нема потреба од даска за пеглање или рамна површина,само закачете ја облеката и користете ја вертикалната пегла
Тежина: 800 грама

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…