Рачна пумпа за вода

260.00 ден

Автоматска пумпа диспанзер за вода која ви овозможува поздрав начин на живот. Лесна за употреба, нема потреба да се измачувате со тешките шишиња со вода или да се заморувате со чистење на диспензерот, со оваа пумпа проблемот е решен.

Compare

Опис

Автоматска пумпа диспанзер за вода која ви овозможува поздрав начин на живот. Лесна за употреба, нема потреба да се измачувате со тешките шишиња со вода или да се заморувате со чистење на диспензерот, со оваа пумпа проблемот е решен.
Може да се користи секаде каде што се употребуваат пластични шишиња со вода.
Склопувањето и расклопувањето е едноставно, па ја прави многу лесна за чистење и одржување. Пумпата одговара на повеќе стандардни туби за вода и лесно се преместува од една на друга.

Материјал:
Дизајн од пластика
Внатрешна цевка за извлекување вода – силиконска
Да не се користи за други пијалоци.
Одговара на балони за вода од : 2 до 5 галони

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна пумпа за вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…