РГБ Лед Лента со USB 10м

950.00 ден

РГБ Лед Лента со USB 10м. РГБ Лед лента со комплетен сет, 7 бои кои се менуваат по желба со далечински управувач како и апликација за вашиот телефон со која ќе може да ја контролирате вашата лента.

Compare

Опис

РГБ Лед Лента со USB 10м. РГБ Лед лента со комплетен сет, 7 бои кои се менуваат по желба со далечински управувач како и апликација за вашиот телефон со која ќе може да ја контролирате вашата лента. Погодна за осветлување на целиот дом.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “РГБ Лед Лента со USB 10м”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.