РГБ Лед Лента со USB

590.00 ден

РГБ Лед лента со комплетен сет, 7 бои кои се менуваат по желба со далечински управувач. Погодна за осветлување на телевизор.

Compare

Опис

РГБ Лед лента со комплетен сет, 7 бои кои се менуваат по желба со далечински управувач. Погодна за осветлување на телевизор. Лентата завршува со USB за директно поврзување со вашиот телевизор.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “РГБ Лед Лента со USB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…