Релаксатор

3,300.00 ден

Поддржете го раниот развој на вашето малечко со овој импресивен релаксатор. Дизајниран да го разгали вашето бебе кое ќе ги обожува седумте мелодии и релаксирачките вибрации.

Compare

Опис

Поддржете го раниот развој на вашето малечко со овој импресивен релаксатор. Дизајниран да го разгали вашето бебе кое ќе ги обожува седумте мелодии и релаксирачките вибрации. Исто така, има контрола на јачината на звукот и механизам за автоматско исклучување. Тука се и плишаните играчки за дополнително задоволство и забава на вашето најмило.
Подлогата за седење се пере во машина. Релаксаторот доаѓа и со прилагодлива перница за потпора на главата за помалите бебиња. Релаксаторот е погоднен за новороденчиња и нагоре.
Делот на кој висат плишаните играчки се отстранува лесно и со еден потег.
Три точки за стабилност и anti slip за поголема безбедност.
Потребни се три батерии C за работа (не е вклучено)

– препорачано за максимална тежина до 11kg
– препорачано за минимална тежина од 2.7kg
– димензии: 48.26 x 58.42 x 58.42 cm
– тежина на производот: 2.81kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Релаксатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…