Ретро звучник

1,900.00 ден

Wireless Bluetooth звучник со елегантен ретро дизајн. Bluetooth технологијата го прави компатибилен со повеќето Bluetooth уреди.

 

Compare

Опис

Wireless Bluetooth звучник со елегантен ретро дизајн. Bluetooth технологијата го прави компатибилен со повеќето Bluetooth уреди.

Репродуцира звук од Micro SD картичка, USB, Bluetooth, FM.

Димензии: 26×12.5×19.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ретро звучник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…