Купи!

Робот-Камерман за автоматско следење на лице и предмети

Original price was: 1,690.00 ден.Current price is: 1,390.00 ден.

Робот-Камерман за автоматско следење на лице и предмети.

Преносно авто-паметно селфи стапче за снимање се во едно со ротација 360 степени, автоматско следење на лице и предмети.
Compare

Опис

Робот-Камерман за автоматско следење на лице и предмети.

Преносно авто-паметно селфи стапче за снимање се во едно со ротација 360 степени, автоматско следење на лице и предмети. Совршен за блогови! Оставете го вашиот телефон да ве следи, фотографирајте селфи и повеќе не прашувајте за помош.
Инструкции за користење: прво, преземете ја апликацијата со вашиот мобилен телефон, без да се регистрирате, отворете ја апликацијата, потоа вклучете го копчето за вклучување 5 секунди, потоа вклучете Bluetooth-от на вашиот мобилен телефон и поврзете се. Подржува iPhone и Android (систем за поддршка iOS 10.0 и понова, Android 8.1 и понова). Максимизирајте ја можноста на фотоапаратот на паметниот телефон со следење на предмети од 360 степени, паметно снимање и многу повеќе функции. Повеќе нема да молите и да ги подмитувате вашите пријатели да ве сликаат или да го снимаат вашето видео.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Робот-Камерман за автоматско следење на лице и предмети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…