Розева роденденска декорација

650.00 ден

Розева роденденска декорација, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.

Compare

Опис

Розева роденденска декорација, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Балоните ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Сетот се состои од:
*Happy Birthday банер
*1 голем розев балон
*1 прозирен голем балон
*1 златни реси
*71 розев балон
*10 златни балони
*10 светло сини балони
*5 балони со златни конфети
*1 лента за балони

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Розева роденденска декорација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…