Розево Бебе Бубамара

1,700.00 ден

Розево Бебе Бубамара. Со куклата за бебиња My Garden Baby Feed & Change бубамара (30,48cm) можете да играте грижејќи се за бебето на фантастичен начин.

Compare

Опис

Розево Бебе Бубамара. Со куклата за бебиња My Garden Baby Feed & Change бубамара (30,48cm) можете да играте грижејќи се за бебето на фантастичен начин. Оваа бубамара е родена со меки крилја и сладок цветен мирис, а се што сака е да се грижи за неа! Наполнете го шишето со вода, нахранете ја и сменете ја платнената пелена за повеќекратна употреба. За мирна дремка, крилата се отстрануваат и се користат како ќебе. Дополнително, кутијата за пакување се преклопува во лулка каде што оваа бебешка бубамара може да трепери наоколу и да има слатки соништа во градината.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Розево Бебе Бубамара”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…