Ролер за кроасани

250.00 ден

Ролерот е се што ви е потребно за да направите совршени, еднакви кроасани. Одличен начин да го започнете денот, идеален појадок за секое утро.

Нема на залиха

Compare

Опис

Ролерот е се што ви е потребно за да направите совршени, еднакви кроасани. Одличен начин да го започнете денот, идеален појадок за секое утро.
 
Големина на триаголник: 10x17cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ролер за кроасани”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…