Самолеплива фолија

290.00 ден

Самолеплива фолија. Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом.

Compare

Опис

Самолеплива фолија. Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом.

Прекрасна сребрена боја и дезен со текстура на кора од портокал
За заштита и декорирање на вашата покуќнина, ѕидови и работни површини, мебелот, кујната, вратите, или едноставно кажано на сите површини на кои може да се залепи
Фолијата е водоотпорна, отпорна на масло и високи температури
Со леснотија ќе ги заштитите и подновите внатрешноста на фиоките, полиците, старите плочки, вратите, работните површини итн.
Начин на употреба:
Најпрвин треба да го исчистите/избришете местото каде ќе ја нанесувате фолијата. Полека залепете ја, притискајќи со крпа или некој мек предмет, за да избегнете воздушни меурчиња. Во случај да ви се создаде некое воздушно меурче, истото можете да го дупнете со игла и да го израмните.
Исклучително лесна за чистење, се поминува само со крпа
Димензии: 60 x 200cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Самолеплива фолија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.