Светот на животните

390.00 ден

Светот на животните, креативниот сет е фасцинантен и дефинитивно ќе го воодушеви вашето дете.
Compare

Опис

Светот на животните, креативниот сет е фасцинантен и дефинитивно ќе го воодушеви вашето дете. Ќе помогне да детето да ја развие имагинација, емоционална, визуелна перцепција, фини моторни вештини, координација на движењата и вештини. Детето ќе добие секојдневна занимација, ќе научи како да ги затегнува завртките и навртките додека ги креира своите дизајни.
 
Препорачана возраст 3+ години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Светот на животните”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…