Селфи светло за паметен телефон

250.00 ден

Селфи светло за паметен телефон, одличен додаток за селфи фотографии на забави, во ноќни клубови и други ситуации во услови на слаба светлина.

Compare

Опис

Селфи светло за паметен телефон, одличен додаток за селфи фотографии на забави, во ноќни клубови и други ситуации во услови на слаба светлина.
Карактеристики на производ:
3 нивоа на светлина
Вградена батерија
Полнење со USB кабел – вклучен во пакувањето

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Селфи светло за паметен телефон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…