Сет дезенски навлаки за тросед, двосед и фотеља

2,590.00 ден

Уникатно решение за брзо менување на изгледот на мебелот и создавање сосема нов изглед на домот со овој сет дезенски навлаки за тросед, двосед и фотеља. Ултра стилски и модерни двослојни навлаки за гарнитура Mногу лесно се менуваат, се одржуваат и едноставно се перат во машина.

Compare

Опис

Уникатно решение за брзо менување на изгледот на мебелот и создавање сосема нов изглед на домот со овој сет дезенски навлаки за тросед, двосед и фотеља. Ултра стилски и модерни двослојни навлаки за гарнитура Mногу лесно се менуваат, се одржуваат и едноставно се перат во машина.
Ве молиме измерете го вашиот мебел пред да нарачате! Во последните фотографии од оваа објава се објавени и димензиите на гарнитури кои одговараат за овие навлаки.
Достапни бои: капучино, темно сива, темно кафена, сива и кафена
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет дезенски навлаки за тросед, двосед и фотеља”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…