Сет заштитни флекери дезен камен

1,650.00 ден

Сет заштитни флекери достапни во повеќе бои кои совршено ќе се вклопат во вашиот амбиент.

Нема на залиха

Compare

Опис

Сет заштитни флекери достапни во повеќе бои кои совршено ќе се вклопат во вашиот амбиент. Квалитетни, меки и пријатни прекривки кои ќе ви го подарат чуството на раскош и удобност во вашиот дом.
Димензии:
– Тросед: 240х70
– Двосед: 210х70
– Фотеља: 150х70
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет заштитни флекери дезен камен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…