Сет за венчиња

450.00 ден

Вклучете се во создавањето и производството на ваши персонализирани венчиња, благодарение на овој сет за венчиња додатоци за коса.

Compare

Опис

Вклучете се во создавањето и производството на ваши персонализирани венчиња, благодарение на овој сет за венчиња додатоци за коса.
 
Обезбедува развој на имагинацијата и креативноста кај децата.
 
Наменето за деца од 6 години+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за венчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…