Сет за забава

550.00 ден

Сет за забава идеален за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.

Compare

Опис

Сет за забава идеален за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.
Сетот се состои од 50 балони во разни бои, рачна пумпа за балони, 50 стапчиња со држачи за балони.
Балоните ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за забава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…