Сет за играње Еднорог

390.00 ден

Креативен детски сет за играње Еднорог, совршен начин за поттикнување на експериментирањето, креативноста и координацијата на рацете и детските очиња со помош на модлите и пластелинот вклучени во сетот.

Compare

Опис

Креативен детски сет за играње Еднорог, совршен начин за поттикнување на експериментирањето, креативноста и координацијата на рацете и детските очиња со помош на модлите и пластелинот вклучени во сетот.
Овај сет ќе обезбеди часови забава за вашите деца.
Тие ќе можат да ја чувствуваат и да си играат со текстурата во свои раце додека прават креативни модели. Одлична забава за вашите најмили која ќе трае со часови.
Во сетот добивате пластелин во 4 бои по 50gr и 12 модли
 
Препорачана возраст: 3+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за играње Еднорог”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…