Сет за изработка на маски

950.00 ден

Креативен, забавен сет за изработка на маски. Содржи 12 различни маски за отсекување. Маските потоа може да се декорираат со боење со маркери, лепење колажи или парчиња филц.

Compare

Опис

Креативен, забавен сет за изработка на маски. Содржи 12 различни маски за отсекување. Маските потоа може да се декорираат со боење со маркери, лепење колажи или парчиња филц. На крајот треба да го врзете конецотза да можете да ги носите на лице.
 
Сетот се состои од:
• 12 маски
• 25 листови од филц
• 5 картички колаж
• Ножици
• Селотејп
• 16 маркери
• Конец
 
Препорачана возраст: 3+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за изработка на маски”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…