Сет за маникир

490.00 ден

Квалитетен сет за маникир кој содржи 10 елементи за естетско и хигиенско средување на ноктите.

Нема на залиха

Compare

Опис

Квалитетен сет за маникир кој содржи 10 елементи за естетско и хигиенско средување на ноктите. Отстранување на наслагите од ноктите, обликување на ноктите и средување на заноктите.
 
Одлична идеа за подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за маникир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…