Сет за отстранување влакна од миленици

490.00 ден

Сетот за отстранување влакна од миленици, со леснотија ги отстранува влакната од која било површина и веднаш се чисти во база за самочистење.

Compare

Опис

Сетот за отстранување влакна од миленици, со леснотија ги отстранува влакната од која било површина и веднаш се чисти во база за самочистење. Повеќе нема потреба да се грижите дека вашето домашно милениче остава влакна каде и да оди.

Карактеристики на производот:
Лесен за користење
Отстранува крзно двострано
Лесно се празни
Совршен за брзо одстранување на влакна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за отстранување влакна од миленици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…