Сет коцки формула

790.00 ден

Сет коцки формула. Дозволете им на вашите дечиња да ја развијат креативноста. Со овој сет може да се изгради формула.

Compare

Опис

Сет коцки формула. Дозволете им на вашите дечиња да ја развијат креативноста. Со овој сет може да се изгради формула. Загарантираната долгочасовна забавна игра.
Карактеристики:
-црвена формула 314 парчиња 16x5cm
-сина формула 256 парчиња 16x5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет коцки формула”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…