Сет накит со рачен часовник во декоративна кутија

650.00 ден

Изненадете ги оние кои ви значат!

Нема на залиха

Compare

Опис

Изненадете ги оние кои ви значат! Овој нежен сет од обетки, ланче со привезок и рачен часовник, се идеален подарок! Заблескајте со прекрасниот нежен накит и рачен часовник.Истакнете ја својата автентичност каде и да се појавите.Спакувано за подарок во кутија!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет накит со рачен часовник во декоративна кутија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…