Сет од два пастелни латекс балони 92cm

250.00 ден

Сет од 2 пастелни латекс балони 92cm. Латекс балони, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.

Compare

Опис

Сет од 2 пастелни латекс балони 92cm. Латекс балони, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.

Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Количина: 2 балони во пастелни бои (ресите не се вклучени)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од два пастелни латекс балони 92cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…